Šach na školách 
Koho kontaktovať?

Kraj BA

Šachová akadémia Bratislavského kraja
Studenohorská 67, 841 03 Bratislava

Organizačný pracovník Mgr. Michal Vrba
mishik81@gmail.com
0903 793 013

Projekt Šach na školách Ing. Stanislav Vlček
wlk1977@yahoo.com
0910 623 563

Kraj TT

TIRNAVIA šachových nádejí (okresy SI, SE, TT, PN, HC)
Denné centrum, Dedinská 9, 917 05 Trnava-Modranka

Organizačný pracovník Ing. Július Gajarský
julius.gajarsky@gmail.com
modranka-sach@wbl.sk
0910 673 122

Kraj TT

Regionálna šachová akadémia pri ŠK Dunajská Streda (okresy DS, GA)
Nemesszegská 133/8, 929 01 Dunajská Streda

Riaditeľ Juraj Petényi
pegyds@azet.sk
0905 758 622

Organizačný pracovník Ladislav Takács
takacs@mdmh.sk
0907 419 559

Kraj ZA

Regionálna šachová akadémia Žilina (okresy ZA, CA, KM, BY)
Kuzmányho 105, 010 01 Žilina

Predseda Ing. Michal Kopera
kopera@sepia.sk
0910 531 931

Predseda ŠO Mladosť Žilina Darina Vaneková
danav@centrum.sk
0903 146 568

Kraj ZA

Liptovský šachový zväz - Liptovská šachová škola (okresy TR, MT, DK, NO, LM, TS, RK, LM)
M. M. Hodžu 20, 031 01 Liptovský Mikuláš

Riaditeľ Mgr. Michal Mikláš
michal.miklas@wavin.com
0918 665 364

Organizačný pracovník Ing. Juraj Ivan
juraj.ivan@stonline.sk
0905 701 671

Kraj TN

Regionálna šachová akadémia pri ŠK Prievidza
M. R. Štefánika 5/1, 971 01 Prievidza

Riaditeľ Ing. Martin Dobrotka
dobrotka@sachprievidza.sk
0905 360 654

Organizačný pracovník Ing. Peter Bielik
bielikp@psg.px.sk
0905 750 098

Kraj BB

ŠK TH Junior Banská Bystrica
CVČ, Havranské 9, 974 04 Banská Bystrica

Organizačný pracovník Ing. Zdenek Gregor
gregor@chess.sk
0907 821 801

Kraj PO

Šachová škola Tatran Prešov (okresy PO, SB, BJ)

Organizačný pracovník Martin Mrva
martin.mrva@unidata.sk

Kraj PO

Ľubovnianska škola šachu (okresy SL, LE, KK, PP)

Organizačný pracovník Eva Repková
eva@ferimex.com

Ostatné

Pre ostatné okresy a kraje riadenie projektu Šach na školách vykonáva manažér projektu:

Ing. Stanislav Vlček
wlk1977@yahoo.com
0910 623 563

alebo sekretariát SŠZ:
sekretariat@chess.sk
046/543 00 38, 0948 640 046

Ďakujeme našim partnerom a sponzorom
partner/11 partner/12
partner/13 partner/14
Oficiálnu stránku SŠZ www.chess.sk prevádzkuje Slovenský šachový zväz, Junácka 6, 832 90 Bratislava, Sekretariát: Bernolákovo námestie 25, 940 01 Nové Zámky
tel: 035/6400009 mobil: 0903/363993 0948/640046, IBAN: SK54 8330 000000 2600 932871, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, e-mail: sekretariat@chess.sk
Created by WebCreative.info © 2010 All rights reserved.